Početna stranica

Obavijest o rezultatima natječaja raspisanog 14. veljače 2020. god. za radno mjesto domar-ložač.

Otok, 12. ožujka 2020. godine

_______________________________________________________________________________

Odluka o načinu procjene odnosno testiranja kandidata koji su prijavljeni na natječaj za radno mjesto u našoj ustanovi, raspisan 14. veljače 2020. godine.

Otok, 21. siječnja 2020. godine

___________________________________________________________________________________

Obavijest o rezultatima natječaja raspisanog 23. prosinca 2019. god. za radna mjesta.

Otok, 19. veljače 2020. godine

_______________________________________________________________________________

Danas su u našoj ustanovi raspisani natječaji za radna mjesta:

Za detaljni prikaz klikni na gornje linkove. Rok za dostavu ponuda je 22. veljače 2020..

Otok, 14. veljače 2020. godine

Danas su u našoj ustanovi poništen natječaji za radno mjesto domar-ložač:

Za detaljni prikaz klikni na gornji link.

Otok, 30. siječnja 2020. godine

Danas su u našoj ustanovi raspisani natječaji za radna mjesta:

Za detaljni prikaz klikni na gornje linkove. Rok za dostavu ponuda je 30. siječnja 2020..

Otok, 21. siječnja 2020. godine

Obavijest o rezultatima natječaja raspisanog 23. prosinca 2019. god. za radno mjesto domar/ložač centralnog grijanja.

Otok, 16. siječnja 2020. godine

Poziv na pristupanje procjeni/testiranju kandidata prijavljenih na natječaj od 23. prosinca 2019. god. a koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svim dokumentima koji ispunjavaju uvjete natječaja.

Otok, 16. siječnja 2020. godine

Danas je u našoj ustanovi održan roditeljski sastanak za odabir izvođača ekskurzije 8. razreda.

Otok, 13. siječnja 2020. godine

Poziv agencijama za predstavljanje ponuda za organizaciju ekskurzije učenika 8. razreda

Otok, 8. siječnja 2020. godine

Jučer je, 7. siječnja u našoj ustanovi održan sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i odabir ponuda za organizaciju ekskurzije 8. razreda.

Otok, 8. siječnja 2020. godine

Odluka o načinu procjene odnosno testiranja kandidata koji su prijavljeni na natječaj za radna mjesta u našoj ustanovi, raspisan 23. prosinca 2019. godine.

Otok, 7. siječnja 2020. godine

• Učitelj/ica hrvatskog jezika
  • Učitelj/ica engleskog jezika
  • Učitelj/ica matematike
  • Učitelj/ica edukator rehabilitator
  • Domara - ložača centralnog grijanja
  • Za detaljni prikaz klikni na gornje linkove. Rok za dostavu ponuda je 7. siječnja 2020..

Otok, 23. prosinca 2019. godine

Danas je u našoj ustanovi održan roditeljski sastanak za odabir izvođača ekskurzije 4. razreda.

Otok, 12. prosinca 2019. godine

Danas je u našoj ustanovi raspisan javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika 8. razreda. Rok dostave ponuda je 23. prosinca:

Otok, 9. prosinca 2019. godine

U petak je, 6. prosinca u našoj ustanovi održan sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i odabir ponuda za organizaciju ekskurzije 4. razreda.

Otok, 9. prosinca 2019. godine

Danas je u našoj ustanovi raspisan javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave. Rok dostave ponuda je 28. studenog:

Otok, 19. studenog 2019. godine

Danas su u našoj ustanovi raspisani natječaji za radna mjesta:

Za detaljni prikaz klikni na gornje linkove. Rok za dostavu ponuda je 10. travnja.

Otok, 1. travnja 2019. godine

Danas je u našoj ustanovi raspisan natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za tajnika/cu

Otok, 21. ožujka 2019. godine

Danas je u našoj ustanovi raspisan javni poziv za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave. Rok dostave ponuda je 23. ožujka:

Otok, 13. ožujka 2019. godine

Danas su u našoj ustanovi raspisani natječaji za radna mjesta:

Za detaljni prikaz klikni na gornje linkove. Rok za dostavu ponuda je 1. veljače.

Otok, 23. siječnja 2019. godine

Danas je u našoj ustanovi održan sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i odabir ponuda za organizaciju ekskurzije 8. razreda.

Otok, 18. prosinca 2018. godine

Danas je u našoj ustanovi održan sastanak Povjerenstva za provjeru dokumentacije pristiglih ponuda za organizaciju ekskurzije 8. razreda.

Otok, 13. prosinca 2018. godine

Otok, 30. studenog 2018. godine

Rok za dostavu ponuda je 7. prosinca. Za detaljni prikaz kliknite na gornji link.

Otok, 26. studenog 2018. godine

Danas su u našoj ustanovi raspisani natječaji za radna mjesta:

Za detaljni prikaz klikni na gornje linkove. Rok za dostavu ponuda je 30. studenog.

Otok, 22. studenog 2018. godine

Danas je u našoj ustanovi održan sastanak Povjerenstva za provedbu javnog poziva i odabir ponuda za organizaciju ekskurzije 4. razreda.

Otok, 21. studenog 2018. godine

Rok za dostavu ponuda je 14. studenog. Za detaljni prikaz kliknite na gornji link.

Otok, 30. listopada 2018. godine

Danas su u našoj ustanovi raspisani natječaji za radno mjesto:

Za detaljni prikaz klikni na gornji link. Rok za dostavu ponuda je 3. svibnja.

Otok, 25. travnja 2018. godine

Otok, 27. ožujka 2018. godine

Danas su u našoj ustanovi raspisani natječaji za radna mjesta:

Za detaljni prikaz klikni na gornje linkove. Rok za dostavu ponuda je 27. veljače.

Otok, 19. veljače 2018. godine

Danas je u našoj ustanovi raspisan natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za učitelja/cu razredne nastave i hrvatskog jezika

Otok, 19. siječnja 2018. godine